facebook
twitter

ekatolog

Yeni Ürünler

Biz Kimiz

Merhabalar,BİNA

Ambalaj Center 19 yılı aşan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli İş Ortakları ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren Temizlik, Hijyen ve Ambalaj ürünlerinin tedariğini yapan uzman kadroya ve dünya markalarının tamamını profesyonel bir anlayışla bünyesinde toplayan şirketimiz.

Her zaman en iyiyi hedefleyen vizyonuyla. Hastaneler, Resmi kurumlar, Birinci Sınıf Restaurantlar Kafeteryalar, Oteller, Kantinler, Okullar, Kreşler, Fabrikalar ve Özel kliniklerin Temizlik, Hijyen ve Ambalaj ürünlerinin tedariğinde zamanın da ve doğru ürünlerle KIRSEHIR; NEVSEHIR; NIGDE; AKSARAY VE YOZGAT'TA aranılan bir şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

HER SEKTÖRE GÖRE BİÇİLMİŞ ÖZEL ÇÖZÜMLER...

Hizmetlerimiz ihtiyaç kalemlerinin, size ve şirketinize en uygun kurumsal kimliğinizi öne çıkaracak şekilde tespiti, sizi yormayacak çözümlerin Ambalaj Center Profesyonelliği ile tedariği ve en doğru kullanım sekli ile teslimi. Gereken durumlarda montajı servis ve bakim operasyonlarını ve sarfiyat takibinin düzenli kontrolünü kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Temizlik – Hijyen ve Ambalaj sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Ambalaj Center'ın değişmez prensipleri daima en üstün kalite, en güzel hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Bütün süreçlerde başarı ve sürekliliğin teminatı" hizmette dürüstlük ve kalitedir" prensibiyle çalışan Ambalaj Center, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizle sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Hizmetlerinizi ve ihtiyaçlarınızı biliyor, Sizi de profesyonel hizmet anlayışıyla tanışmaya davet ediyoruz.